Як відрізнити оригінальні запчастини від неоригінальних?

Як відрізнити оригінальні запчастини від неоригінальних?
Питання вибору автозапчастин для багатьох власників іномарок – складний і болісний. Всякий раз, коли підходить час ремонту, автолюбителю доводиться вибирати між оригінальними запчастинами і більш дешевими аналогами (або, як їх ще називають, копіями, дублікатами, неоригінальними деталями).
Проблема полягає в тому, що ціна оригінальної продукції – досить висока, зазвичай вона в кілька разів перевищує вартість недорогих аналогів. Купівля оригіналу часом боляче б’є по гаманцю автовласника, і тому-то виникає бажання якимось чином заощадити, але без особливого ризику для якості ремонту.
Економія, і відчутна, в питанні покупки запчастин, дійсно, можлива. Однак, щоб зрозуміти, як правильно економити, вибираючи деталі для іномарки, слід чітко розуміти, чим відрізняються оригінальні автозапчастини від неоригінальних.
3 види запчастин
Головне, що слід усвідомити: існує 3 основних види автомобільних запчастин:
-оригінальні;
-неоригінальні;
-контрафактні.
Контрафакт – це особливий вид продукції, використовувати який при ремонті іномарки вкрай небажано. Контрафактні деталі – це самі що ні на є відверті підробки (як оригінальних, так і неоригінальних запчастин). Їх відрізняє дуже низька якість, низький термін служби. Більш того – вони, як правило, виходять з ладу або руйнуються безпосередньо під час експлуатації, причому в найнесподіваніший момент.
Небезпека контрафакту полягає в тому, що ця продукція продається в упаковці або подібною до тієї, що використовують перевірені виробники, або в повністю ідентичною. Висновок: ніколи не слід вибирати запчастини по упаковці – всередині може бути все що завгодно.

Оригінальні запчастини б/у Львів це швидко і дешево

Отже, ми підійшли до головного: порівняємо оригінальні запчастини та неоригінальний. У чому ж вони різні?
Оригінали – це автозапчастини, які виготовляються або безпосередньо автозаводом .Принципово такі деталі нічим не відрізняються, оскільки їх виробництво здійснюється за однією технологією (включаючи контроль якості). Так що, можна бути повністю впевненим у практичності і надійності оригінальних запчастин.
Правда, є один нюанс. Справа в тому, що заводи тієї ж Тойота розташовані в різних країнах світу. А значить, і виробництво оригінальних автозапчастин відбувається на підприємствах різного рівня (скажімо, рівень виробництва в США, звичайно, вище тієї якості, що забезпечують підприємства Туреччини). Країна походження має значення, хоча виробництво завжди відбувається за ліцензією і під контролем Toyota.
Тепер перерахуємо ключові ознаки «оригінальності»:
– Наявність фірмової упаковки – оригінальна продукція поставляється тільки в упаковці, що містить впізнавані ознаки фірмового стилю (при цьому, окремі риси в різних країнах можуть відрізнятися).
– Наявність стікера зі штрих-кодом на упаковці – це обов’язковий елемент, який завжди супроводжується найменуванням автовиробника і зазначенням країни походження (Made in Thailand, наприклад).
– Наявність оригінального коду на стікері (зазвичай він складається з 10 або 12 цифр).
Додатковий ознака, який зустрічається, на жаль, не у всіх оригінальних запчастин – це заводське маркування на самій деталі (наприклад, це може бути назва заводу-виготовлювача).
неоригінальні автозапчастини
Чи не оригінальні запчастини випускаються різними підприємствами (в тому числі партнерами автозаводів). Ця продукція не призначається для конвеєра, а технологія виробництва може дещо відрізнятися від тієї, що вимагає автозавод. Тобто, виробник може дотримуватися вимог Тойота при виготовленні певних автозапчастин, а може і не дотримуватися. Автомобільний завод, при цьому, ніякої відповідальності за якість таких деталей не несе.
Як бачимо, неоригінальні запчастини – клас досить неоднорідний. Серед них є як точні аналогії оригіналів, так і деталі, досить сильно відрізняються від «рідних».
Питання серйозно ускладнюється тим, що в усьому світі існує безліч підприємств, що випускають автозапчастини для тих чи інших іномарок – і рівень виробництва скрізь різний. Тому рекомендується купувати неоригінальний тільки відомих підприємств, досить великих і добре відомих. Такі компанії, як правило, дорожать своєю репутацією і намагаються повністю відповідати вимогам автовиробника.
Оригінальні бу запчастини
Є ще один – безпрограшний – спосіб заощадити на покупці запчастин для іномарки. Він полягає в покупці оригінальних бу деталей. Така продукція в широкому асортименті представлена в нашому інтернет-магазині.
Бу запчастини Львів – це деталі, які знімаються іномарок які ми розбираємо. На автомобільній розбиранні робочі від’єднують різні запчастини, перевіряють їх стан, сортують і виставляють на продаж. При цьому, кожна деталь оцінюється, але, в будь-якому випадку , ціна буде значно нижчою від суми нової автозапчастини.

Натяжні стелі