АВТОЗАПЧАСТИНИ Б / У з авто розбирання – ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ?

Планова заміна деталей і комплектуючих, терміновий і непередбачений ремонт автомобіля, так чи інакше, виникає цілком закономірне і виправдане бажання заплатити невисоку ціну. Хорошим рішенням в такому випадку є покупка автозапчастин б / у з розбирання. У деяких автолюбителів виникають сумніви: чи варто це робити, чи не відіб’ється це потім на роботі машини. Давайте розбиратися.
Запчастини б / у – плюси і мінуси
Бу вживані, цілком зрозуміло, коли ми чуємо такий вислів, відразу виникає питання про якість і доцільності покупки.
Аргументи «ЗА»
Найважливіший – це, звичайно, ціна, яка нижче, ніж не тільки у новій оригінальній деталі, але також у її незрозумілого походження аналога. Автозапчастини б / у знімають з робочих автомобілів, що не були розмитнені або ввозилися в країну в розібраному вигляді, тобто по запчастинах. А це дає додаткову гарантію якості, так як деталь перед установкою пройшла строгий контроль на всіх етапах виробництва, перевірку на авто після складання, плюс тестувалася вже під час пробігу.

Для деяких авто існує таке поняття як «дефіцит запчастин». Це можуть бути, як і рідкісні машини, так і випущені багато років назад. Випуск деталей до таких авто або припинений взагалі, або обмежений і тому вони мають досить високу ціну. Покупка б / у запчастин в такому випадку – оптимальний варіант.
Аргументи «ПРОТИ»
Які можуть виникнути небажані моменти?
Справжня причина зняття деталі і можливість її оглянути.
Імовірність покупки несправної запчастини. На жаль, існують і такі продавці, що не гребувати будь-якими видами заробітку.
завищена ціна


Поради при покупці б / у запчастин


Щоб уникнути прикрих неприємностей, ми радимо здійснювати покупки у перевірених і добре зарекомендували себе продавців, які нададуть Вам повну інформацію про продаваної деталі, зможуть продемонструвати її фото в декількох ракурсах.
Запчастини б / у з розбирання в інтернет магазині автозапчастин Автовсесвіт запчастини
Великою перевагою деталей б / у, що продаються в магазині автозапчастин Автовсесвіт запчастини є те, що вони поставляються з Європи. Якісне пальне, своєчасне обслуговування в фірмових ТСО, хороші дороги, по яким пересувалася іномарка гарантують високу якість запчастин. До того ж, «вік» автомобілів не більше 2-3 років і тому деталі, зняті з них можна вважати практично новими.
Запчастини знімають з аналогічних моделей, вони справні, виглядають і працюють, як нові. Всі деталі промарковані, мають справжній номер від виробника, який грає роль паспорта, що посвідчує їх оригінальність. Кожен товар ми фотографуємо і Ви маєте можливість побачити саме те, що буде доставлено Вам.
Для відправки деталь ретельно упаковується, особлива увага приділяється тим запчастинах, які можуть подряпатися або пошкодитися будь яким іншим способом. Купівля автозапчастин б / у з розбирання – чудова можливість придбати потрібну Вам якісну деталь за прийнятну ціну. Інтернет магазин автозапчастин Вікторі Авто гарантує, що Ви не зіткнетеся з контрафактом або неліцензійними виробами – тільки справжні запчастини!

Натяжні стелі